Építésvezető

Főbb feladatok:

  • építési projectek önálló irányítása
  • E-napló vezetése
  • egyeztetések a megrendelővel, tervezővel, alvállalkozókkal
  • részvétel a szerződések, ütemtervek előkészítésében
  • napi feladatok kiosztása és ellenőrzése
  • kivitelezési folyamatok tervezése, a szükséges erőforrások biztosítása
  • művezetők, előkészítők napi munkájának tervezése, irányítása, ellenőrzése
  • baleset-, munka-, tűz-, környezetvédelmi előírások betartása és betartatása
  • részvétel az átadás-átvételi eljárásokon

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építő vagy építészmérnök)
  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret, (World, Excel), költségvetés készítő program
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • kiváló probléma megoldó és elemző képesség
  • megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség
  • önálló munkavégzés, magabiztosság
  • hasonló munkakörben szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, megegyezés alapján, célprémium
  • cafetéria
  • pontos fizetés
  • hosszútávú, stabil, bejelentett munkahely

5000 Szolnok, Piroskai út 1.

+36 56/429-910

bau.komplex@bau-komplex.hu