Munkahelyi mérnök

Főbb feladatok:

  • a munkahelyen a projectvezető munkájának támogatás
  • részvétel az ütemtervek készítésében
  • napi feladatok kiosztása és ellenőrzése
  • egyeztetések a megrendelővel, tervezővel, alvállalkozókkal
  • építkezés helyszínén általános műszaki adminisztráció elvégzése
  • felmérések készítése
  • baleset-, munka-, tűz-, környezetvédelmi előírások betartása és betartatása
  • anyagszükséglet számítása ütemtervezéssel, rendelések leadása, nyomon követése, felhasználás ellenőrzése
  • részvétel az átadás-átvételi eljárásokon
  • megvalósulási dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség (építő vagy építészmérnök, illetve
    technikus)
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret, (World, Excel), költségvetés készítő program
  • kiváló probléma megoldó és elemző képesség
  • megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség
  • önálló munkavégzés, magabiztosság

Előnyt jelent:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • idegen nyelv ismeret (angol, német)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, megegyezés alapján
  • célprémium
  • cafetéria
  • pontos fizetés
  • hosszútávú, stabil, bejelentett munkahely

5000 Szolnok, Piroskai út 1.

+36 56/429-910

bau.komplex@bau-komplex.hu